czwartek, 11 sierpnia 2016

Postarzana skrzynia z motylem

Złoto, motyle i turkus? Połączenie idealne!
Skrzyneczka (20 cm x 11,5 cm x 10 cm) została kupiona w sklepie craftroom na Warszawskim Grochowie. Od razu skradła moje serce, ponieważ miała półokrągłe wieczko. Długo nie miałam na nią pomysłu. Dopiero kiedy odwiedziłyśmy decohobby.pl w Gdyni i kupiłyśmy turkusowe serwetki, stwierdziłam, że będzie to świetne połączenie :).
Jednak najbardziej zadowolona jestem z motylka. Wkleiłam go na prześliczny dekor, postarzyłam i poprawiłam niebieską farbą (początkowo był biało-żółty). Całą skrzyneczkę postarzyłam zielonym woskiem (także z decohobby.pl), potem złotą farbą, a na końcu porporiną.
 
Środek skrzynki pomalowałam na złoto i postarzyłam narożniki brązową farbą. Na spód wieczka przykleiłam plakietkę ze wzorem z papieru ryżowego. Boczki pudełka niechlujnie pomazałam czerwoną i zieloną farbą, żeby wyglądało na podniszczone. To właściwie jedna z pierwszych moich postarzanych prac :)
Podsumowanie:

4 komentarze:

  1. fantastyczne połączenie kolorów - idealnie pasuje do tego małego dzieła sztuki :) jak zawsze wykonanie - perfekcyjne!

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne kolory i świetne wykonanie.

    OdpowiedzUsuń